AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

1/27/2016 4:18:13 PM

Kolejna edycja Audio Show już za nami. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego pokoju i zapraszamy za rok.

11/11/2014 12:11:11 AM

Audio Show 2014 już za nami, oczywiście i tym razem my tam byliśmy. 

Audio Show 2014 już za nami, oczywiście i tym razem my tam byliśmy. Razem z przyjaciółmi z firmy Amare Musica, którzy dostarczyli fenomenalnie brzmiący system audio, gościliśmy odwiedzających w Hotelu Sobieskim. Poniżej video i kilka zdjęć z naszego stoiska.

  • Video: 
  1. https://www.youtube.com/watch?v=BCB6_TuZS2A
  2. https://www.youtube.com/watch?v=M6uI96F4XWA
  • Zdjęcia:

11/5/2014 2:38:02 PM

Zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrego brzmienia w najbliższy weekend do Wrocławia, gdzie odbędzie się szósta już prezentacja z cyklu "Audiofil". Dzięki uprzejmości właściciela firmy Moje Audio tym razem i my tam będziemy.

PISZĄ O NAS

Stolik Modern Line III
  "(...) Okazało się bowiem, że Audio Philar projektując stolik Modern Line III, odnalazł złote proporcje pomiędzy analitycznością a muzykalnością. W dodatku przy bezdyskusyjnie atrakcyjnym wyglądzie mebla panu Bartoszowi udało się bezkompromisowo podejść nie tylko do aspektu mechaniczno-inżynieryjnego, ale przede wszystkim brzmieniowego. Jest to świetny przykład na to, że w Polsce mogą, a co najważniejsze powstają produkty nietuzinkowe, luksusowe i niejako przy okazji potwierdzające fakt, że nie brak u nas ludzi zdolnych i potrafiących dopiąć swego. Udowodnić, że wyświechtane przez ostatnie dziesięciolecia hasło "Polak potrafi" zyskuje na autentyczności i ma szansę na drugą młodość."   Link do strony z recenzją.

Stolik Platform Line III + Platforma antywibracyjna Double
"(...) Podsumowując niniejszy mini test mam cichą nadzieję, że udało mi się przekazać Państwu główną cechę jednych z najbardziej atrakcyjnych pod względem wizualnym a przy tym charakteryzujących się bezdyskusyjną skutecznością, antywibracyjnych mebli z oferty Audio Philara. Zarówno stolik - Platform Line Double III, jak i platforma Double Model za przeproszeniem „grają” dokładnie tak, jak wyglądają – na wskroś elegancko i z wrodzonym, genetycznym wyrafinowaniem. Bez zbędnego szpanu, podbijania skrajów pasma, bądź wyostrzania/zamulania całości, stawiają na spokój i czystość przekazu, co nie dość, że podnosi komfort odsłuchu, to jeszcze pozwala cieszyć oczy pięknem, pięknem formy tak rzadko spotykanym w naszym audio – światku. Szczera rekomendacja! (...)"
Link do strony z recenzją.

Stolik High End Line III
"(...) Czystość, przejrzystość, dobre prowadzenie rytmu, brak nerwowości w dźwięku – czyli to, czego należy oczekiwać, jeśli uda się wyeliminować zakłócenia wprowadzane przez wibracje. Słowem – to działa! W połączeniu z wyjątkową konfigurowalnością i funkcjonalnością oraz znakomitym wykonaniem i wykończeniem, High End Line III stanowi, moim zdaniem, bardzo atrakcyjną ofertę. Dla mnie zawsze dodatkowym argumentem „za” jest fakt, że to produkt polski! Brawo! (...)"
Link do strony z recenzją.

 
 
 
 
none
none

certyfikat TUV


AKTUALNOŚCI